Drewniane ozdoby świąteczne

Z okazji zbliżających się świąt pora przygotować coś na czasie. Ręcznie wykonane drewniane ozdoby świątecznie w różnych kształtach i kolorach. Choinka i renifer tworzą zestaw kreatywny, po których można rysować kolorową kredą, w ten sposób można stworzyć własne niepowtarzalne ozdoby, a przy okazji świetnie się bawić np. z dzieckiem.

Wesołych, rodzinnych i pogodnych świąt życzy PhotoArtWood.

“Dwupłatówka” czyli drewniana półeczka ścienna

W nawiązaniu do malowidła ze Stumilowym Lasem, a raczej w ramach uzupełnienia prezentuję “Dwupłatówkę” drewnianą półeczkę ścienną na ulubione drobiazgi lub pluszaki naszej pociechy. Inspirację na wykonanie tego cuda zaczerpnąłem u znajomych, tylko trochę zmodyfikowałem ich konstrukcję. Pozdrowienia dla Kornelii, Celiny i Marka. Długość półeczki 50 cm, szerokość 15 cm.

Zdjęcia na płótnie na drewnianej ramce

Wreszcie światło dziennie ujrzało coś z połączenia dwóch pasji, połączenie tradycyjnego płótna i cyfrowego obrazu na solidnej, klejonej drewnianej ramce. Ręcznie wykonana drewniana ramka ma grubość jednego lub dwóch centymetrów i może przybierać dowolne rozmiary. Doskonały pomysł na prezent, który niejednemu salonowi nada charakteru, ubarwi pokój dziecięcy lub będzie przypominał o ważnym wydarzeniu.

Drewniane serce

Witam,

po krótkiej przerwie spowodowanej nawałem warsztatowej pracy, czas otworzyć w końcu dział “Rękodzieło”, troszeczkę się już zebrało drewnianych cudów i trzeba je w końcu światu pokazać. Ręcznie wykonane drewniane serduszko z grawerem jednostronnym lub dwustronnym, które idealne pasuje jako rekwizyt na sesje ślubne, narzeczeńskie itp. Serce może być też idealnym prezentem, gdy chcemy wyznać komuś nasze uczucia lub upamiętnić ważny moment w życiu. Wykonane z litego drewna 2,5 cm grubości. Wymiary serca to 19 cm szerokości i wysokość. Kolor można dobrać dowolnie.